Vážení zákazníci, s blížícími se prázdninami a dovolenými si i my musíme odpočinout od shonu běžných pracovních dnů. A proto v době od 4.7.2022 do 22.7.2022 bude pozastavena expedice Vašich objednávek (objednávky nadále přijímáme). Všechny poptávky a objednávky budou vyřizovány po tomto datu. V případě nutnosti nás prosím kontaktujte emailem. Děkujeme moc za pochopení, a přejeme Vám krásné léto! :-)

O nás

Jsme společnost zabývající se obchodní činností ve více oblastech. Naší prioritou je naslouchat zákazníkům a nabízet jim zboží a služby, které plně uspokojí jejich přání a požadavky.

Uhlíkové vlákno je materiálem budoucnosti, v jehož technologii je ukryta mnohostranná využitelnost. Proto jsme se rozhodli investovat náš čas i prostředky do vytvoření prostoru, kde bude možné nalézt co nejvíce z potenciálu tohoto pokrokového materiálu.

Nabízíme Vám širokou škálu produktů: od základních vysoce kvalitních materiálů, např. tkanina z uhlíkových vláken v různých specifikacích, přes rozsáhlou nabídku polotovarů určených pro další zpracování, až po finální výrobky, které je možno užívat ihned.

 

Obchodní značku carbonstar, jež disponuje obsáhlým sortimentem produktů z uhlíkových vláken, nabízíme zákazníkům ve střední Evropě z několika důvodů:

  • Využívání nejmodernějších výrobních technologií a potenciální inovativnost materiálu.
  • Nezáleží na tom, o který typ výrobku se jedná - všechny splňují požadavky současného zákazníka beze zbytku.
  • Vysoká kvalita v porovnání s cenou.
  • Prvotřídní péče o zákazníka.

Toto jsou hlavní přednosti nákupu u nás a i proto dodáváme naše produkty společnostem jako je například Nikon.

nikon logo

Dále jednáme o rozšíření naší nabídky o další kvalitní produkty od známých společností, jako například californská SEIBON Carbon apod. Rádi bychom se stali první volbou zákazníků, kteří se zajímají o výrobky nebo služby týkající se uhlíkových vláken.

Našich služeb mohou využít jak zákazníci hledající luxusní a neotřelé vybavení do bytu nebo kanceláře, tak i lidé, kteří se zabývají třeba automobilovým závoděním.

Ačkoliv se zaměřujeme především na velkoobchodní prodej, s potěšením prodáváme také koncovým zákazníkům. Pro každého se   u nás něco určitě najde, proto nás neváhejte kontaktovat.

team carbonstar.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení