O nás

Jsme společnost zabývající se obchodní činností ve více oblastech. Naší prioritou je naslouchat zákazníkům a nabízet jim zboží a služby, které plně uspokojí jejich přání a požadavky.

Uhlíkové vlákno je materiálem budoucnosti, v jehož technologii je ukryta mnohostranná využitelnost. Proto jsme se rozhodli investovat náš čas i prostředky do vytvoření prostoru, kde bude možné nalézt co nejvíce z potenciálu tohoto pokrokového materiálu.

Nabízíme Vám širokou škálu produktů: od základních vysoce kvalitních materiálů, např. tkanina z uhlíkových vláken v různých specifikacích, přes rozsáhlou nabídku polotovarů určených pro další zpracování, až po finální výrobky, které je možno užívat ihned.

 

Obchodní značku carbonstar, jež disponuje obsáhlým sortimentem produktů z uhlíkových vláken, nabízíme zákazníkům ve střední Evropě z několika důvodů:

  • Využívání nejmodernějších výrobních technologií a potenciální inovativnost materiálu.
  • Nezáleží na tom, o který typ výrobku se jedná - všechny splňují požadavky současného zákazníka beze zbytku.
  • Vysoká kvalita v porovnání s cenou.
  • Prvotřídní péče o zákazníka.

Toto jsou hlavní přednosti nákupu u nás a i proto dodáváme naše produkty společnostem jako je například Nikon.

nikon logo

Dále jednáme o rozšíření naší nabídky o další kvalitní produkty od známých společností, jako například californská SEIBON Carbon apod. Rádi bychom se stali první volbou zákazníků, kteří se zajímají o výrobky nebo služby týkající se uhlíkových vláken.

Našich služeb mohou využít jak zákazníci hledající luxusní a neotřelé vybavení do bytu nebo kanceláře, tak i lidé, kteří se zabývají třeba automobilovým závoděním.

Ačkoliv se zaměřujeme především na velkoobchodní prodej, s potěšením prodáváme také koncovým zákazníkům. Pro každého se   u nás něco určitě najde, proto nás neváhejte kontaktovat.

team carbonstar.cz